Kredyty firmowe w 24h

grupa osób przy biurku przegląda statystyki

Kredyty firmowe: finansowanie dla firm w Katowicach

Szybki kredyt na firmę w Katowicach

Naszym klientom zapewniamy dojazd doradcy mobilnego z umową pod wskazany adres. W naszej ofercie znajdują się same najtańsze kredyty firmowe w Katowicach do 5 000 000 zł. Od ponad 14 lat wspieramy polską gospodarkę i dbamy o finanse naszych klientów. Każdemu klientowi przydzielamy osobistego eksperta finansowego.

Najtańsze kredyty dla firm w Katowicach całkowicie za darmo

Co oferujemy?

16+ banków w Katowicach

80+ ofert kredytowych

14+ lat doświadczenia

Decyzja nawet w 24h

RRSO oferty kredytowej w różnych bankach może różnić się nawet o 10%. Recenzent przedstawi Ci same najtańsze oferty na kredyty firmowe w Katowicach a nasz doradca przyjedzie do Ciebie z umową.

Negocjujemy z bankami ceny ofert

Zbadamy Twoją zdolność kredytową

Zapewniamy szybki dojazd doradcy

Zyskujesz najtańszy kredyt na rynku

Formalności załatwiamy za Ciebie

Aż o 80% więcej szans na pozytywną decyzję

uśmiechnięta kobieta z laptopem pod ręką

Dlaczego warto?

Przeanalizujemy Twoje dokumenty finansowe takie jak PIT i zaproponujemy najtańsze rozwiązania. Uzyskaj kredyt na dowolny cel z możliwością spłaty wcześniej.

Nasza oferta jest całkowicie darmowa. Opłatę pobieramy od banków za pozyskanego klienta. Każdy bank płaci nam taką samą kwotę, dlatego naszym priorytetem jest znajdywanie najtańszych rozwiązań finansowych dla każdego klienta. Nasi prawnicy bezpłatnie przeanalizują umowę z bankiem a Ty zyskasz czas i bezpieczeństwo.

Przejrzyste zasady

Nie trać czasu na kalkulatory online. Wiemy, w jakim banku klient otrzyma najtańszy kredyt. W razie potrzeby sporządzamy także pisma o usunięcie złej historii kredytowej.

Jesteśmy niezależni od banków i innych instytucji. Nasza firma zarejestrowana jest w Komisji Nadzoru Finansowego w Polsce. Oferujemy: kredyty dla firm w rachunku bieżącym w Katowicach, pożyczki hipoteczne dla firm, kredyty obrotowe, k deweloperskie, inwestycyjne, dla firm ze wsparciem unijnym, na oświadczenie dla działalności jednoosobowych, faktoring oraz leasing.

uśmiechnięty doradca finansowy

Darmowa konsultacja