Yoyo Moyes i jej bestseller

Zanim się pojawiłeś pdf opowiada historię dziwnej Louisy Clark, która niestety straciła pracę i szuka nowej. W ten sposób przecina ścieżki z Will Traynor, który po wypadku motocyklowym został dewastująco sparaliżowany. Nie czuje już radości życia i przechodzi przez każdy dzień nie robiąc nic, ale biorąc leki. Kiedy Louisa wchodzi w jego życie jako jego nowy opiekun, wnosi do jego życia nowe światło, a książka opisuje, jak rozwija się ich związek.

Zakochałam się w tej książce w momencie jej otwarcia i nie mogłam jej odłożyć, dopóki nie skończyłam. Jojo Moyes pisze w sposób, który sprawia, że czujesz się związany z bohaterami i całkowicie zagubiłem się w jej słowach. Historia może być o temacie, który tylko niektórzy rozumieją, ale ona skłania do zastanowienia się nad tym, co by się wydarzyło i jak byś się czuł w tego typu sytuacji. Porusza temat natury ludzkiej i tego, w jaki sposób łączność z niektórymi ludźmi sprawi, że będziesz widzieć życie w szczęśliwszy sposób. Historia nie tylko zawiera w sobie romans, ale postrzegam go jako taki, który pokazuje trudności w dorosłym życiu zawodowym i to, jak życie może się zmienić w każdej chwili. Czuję, że morałem jest objęcie życia i życie każdego dnia w pełni.

oryginalna okładka książki zanim się pojawiłeś

O czym jest książka Zanim się pojawiłeś?

Ta powieść jest tak bardzo bolesną historią i z pewnością jest opowieścią, do której potrzebne są tkanki. Mimo, że miała dość wyjątkowe okoliczności, każdy może odnieść się lub przynajmniej porównać do tego, jak by się czuł. Bohaterowie są ludzko wadliwi, a nie tylko dobrzy lub źli, co sprawia, że są bardziej podobni i realistyczni. Pisanie zabawek płynnie płynie, ale daje też wiele szczegółów, które pomogą Ci wprowadzić się w historię i odnieść się do tego, jak czują się bohaterowie i czego doświadczają. Jest napisana głównie z punktu widzenia Louisy, z kilkoma innymi w razie potrzeby, co, jak sądzę, przybliża czytelnika do jej charakteru i sprawia, że jest bardziej emocjonalna, ponieważ Louisa doświadcza różnych etapów swojej podróży. Historia ta porusza wiele problemów, które większość ludzi może sobie wyobrazić lub nie wyobrażać sobie, że byłby to problem, co moim zdaniem przynosi nowe światło na te okoliczności.

W tej powieści przechodziłem przez wszystkie emocje. Była to powieść o niszczycielskim pięknie, którą poleciłem tak wielu ludziom i poleciłbym ją każdemu, kto kocha realistyczny romans, ale także piękną opowieść o człowieczeństwie i kłopotach życia.